Camda Topraksız Bebek Orkide Nedir?

 2,5 yıla yakın bir süre zarfında yapılan araştırmalar sonucunda tohumdan yerli olarak Orkide üretimi başarılmıştır. Bunun yanında geliştirilen bir formül ile hazırlanan jel sayesinde tohumdan yetiştirilen orkidenin bir fanus içerisinde topraksız, susuz ve bakıma ihtiyaç duymadan yetiştirilmesi sağlanmıştır.

   Evet, yanlış duymadınız. Topraksız, susuz ve hatta havaya ihtiyaç duymadan, bakım zahmeti gerektirmeyen bir formül ile orkidenizin gözünüzün önünde bir bebek gibi büyüdüğünü göreceksiniz.

EŞSİZ SUNUMUYLA EVİNİZİ/İŞ YERİNİZİ SÜSLEYİN
   Camda Orkidenin sunumu tamamen göz zevkine göre tasarlandı. Vitrinlerinizde, raflarınızda ve masanızda size ve ziyaretçilerinize muhteşem bir ortam oluşturuyor. Bulunduğu yere ferahlık hissi veren bu ürün ile ortamınız diğerlerinden çok farklı olacak.

UNUTULMAZ BİR HEDİYE
   Her gün büyüyen bir sevgi, yaprak yaprak açan bir aşk… Sevdiğinize sevginizi hissettirecek, her an tazeleyecek bir hatıra. Ve diğerlerinden çok farklı, alışılagelmişin dışında bir hediye…

ORKİDEMİZİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

   Ürünümüz Orkide ailesinden phalaenopsis cinsi bebek orkidesidir 🤗

BEBEK ORKİDEMİZ NEDEN BAKIMA İHTİYAÇ DUYMUYOR ?
   Bebek orkidenizin ihtiyaç duyduğu bütün besin elementlerini ve suyu laboratuvar şartlarında geliştirdiğimiz zengin formülasyonlu jeli dekoratif şişemize yerleştirdik.

NİÇİN ŞİŞENİN KAPAĞI AÇILMAMALIDIR ?
   Bebek orkidemiz steril şartlarda bütün hastalıklardan uzak olarak büyüyebilmesi için kapağı kesinlikle açılmamalıdır ve oda sıcaklığında muhafaza edip doğrudan güneş ışığından korunmalıdır.

BU JEL NE KADAR SÜRE DAYANIR?
Şuan satılan standart boyuttaki fanuslar 8 ay boyunca hiçbir işlem gerektirmeden Orkidenin tüm ihtiyacını karşılamaktadır ve büyütmektedir. Bu sürenin sonunda isterseniz orkidenizi toprağa alıp  büyütebilirsiniz.

    Bu standart ürünlerimizden hariç olarak 2-3 yıl ve hatta 8-9 yıl yetebilecek jel barındıran büyük ve daha dekoratif fanuslarımız da geliştirme aşamasındadır.

UYARILAR :– Ürünün emniyet bandını ve kapağını kesinlikle açmayınız.- Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.- 15 ila 28 derece aralığındaki sıcaklıkta muhafaza ediniz.- Aşırı derecede sarsıntıdan koruyunuz.- Bebek orkide için gerekli tüm besin maddeleri şişenin içinde mevcuttur. Dışarıdan ilave yapmayınız.- Yiyecek değildir.- Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz

 ÜRÜNLERE HEMEN GÖZAT

Author: Admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir